Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Свято-Троїцький Межирицький Монастир

ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ

Новини

Цього дня після вечірнього богослужіння ми просили прощення один в одного. Слово прощати походить від давньоруського слова – «проща» - одним із значень якого є «зцілювати», а друге значення «відпускати на свободу». Для кожного православного християнина ці слова мають велике значення. На передодні святого посту ми повинні пам’ятати слова Спасителя: «Якщо відпустите гріхи ближнім своїм, тоді і Отець Небесний простить вам гріхи ваші».

Саме цього дня після вечірнього богослужіння духовенство та віруючі зібралися у храмі на чин прощення. Священики та парафіяни за стародавньою традицією просять один в одного пробачення, щоб вступити у великий піст з чистою душею, примирившись зі своїми близькими.

Детальніше...

 

Свято на яке чекають діти.

Недільна школа

З давніх-давен для нас, православних християн, Святий Миколай – це правдиве правило віри і образ смирення. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами: бо серце знає і чує, що він є помічником для християн і завжди може зарадити у біді.

Немає на землі жодної християнської хати, де не було б ікони Святителя Миколая. Немає душі, яка б не горнулася до нього.

19 грудня в день Святого Миколая після завершення богослужіння учні недільної школи показали святковий концерт, присвячений Святителю Миколаю. Кожне свято діти чекають з нетерпінням, а особливо свято Святого Миколая. А також по особливому до нього готуються. На передодні свята усі учні недільної школи написали Святителю листи.

Розпочали святковий концерт піснею «Ішов Миколай». На свято завітали посланці від Святого Миколая. Посланці разом з молодшими помічниками мали великий кошик подарунків і запитували у чемних діток: «А від вас, друзі хотіли б ми знати, чи вмієте Бога ви прославляти? Чи з молитвою встаєте і лягаєте, чи батькам допомагаєте? Ми трішки відпочинимо, а ви порадуйте нас віршиками та піснями. Чи про Святого Миколая віршики знаєте, чи Йому пісню ви заспіваєте?» Учні вірші про Святителя знали і піснями порадували усіх прихожан.

Детальніше...

 

Престольне свято на честь Собору архістратига Михаїла.

Напередодні свята було відслужено всенічне бдіння, з читанням акафіста  архістратигу Михаїлу. В день свята Божественну Літургію очолив намісник монастиря архімандрит Феодор,йому співслужили братія монастиря ,та гості в священному сані. Після закінчення Літургії відбувся святковий молебн.

Детальніше...

 

Престольне свято трапезного храму

Новини

15 березня відбулося святкування престольного свята трапезного храму, на честь  ікони Божої Матері «Виховання». З благословення правлячого архієрея, архієпископа Варфоломія святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі обителі очолив Преосвященніший єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій. Його Преосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Феодор, насельникі обителі у священному сані та духовенство яке прибуло на свято. Після читання Євангелія владика Діонісій привітав усіх присутніх зі святом. Після закінчення богослужіння, було відслужено святковий молебн.

 

Переглянути фотографії можна в фотогалереї.


 

Свято Петра і Павла

Новини

12 липня святих первоверховних апостолів Петра і Павла престольне свято Межиріцького монастиря.

Цьогоріч Свято-Троїцькому чоловічому монастирю виповюється двадцять років з дня відродження обителі. У 1991 році на місті діючого на той час сільського приходського хаму на прохання Архієпископа Рівненського і Острозького Іринея (Середньго) і було відкрито монастир. Відродження монастирського життя очолив архімандрит Феодор (Мельничук ), теперішній настоятель монастия. Перші ченці разом з архімандритом Феодором прибули в монастир саме на престольне свято святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Цьогоріч святкову божественну літургію очолив єпископ Городницький Олександр.

Владиці співслужили: секретар Рівненської єпархії протоієрей Іоан (Солодчук) , намісник Межиріцького монастиря архімандрит Феодор, намісник Липецького монастиря архімандрит Єрмоген ,благочинний обителі архімандрит Нікон, а також численне духовенство. Під час літургії владика звершив ієрейську хіротонію. У сан пресвітера він рукоположив клірика Межиріцького монастиря диякона Олександра Заверуху. По закінченню богослужіння відбувся Хресний хід.

Інші фотографії можна переглянути тут

Головний редактор: ієрей Заверуха Олександр.

 

 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?