Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Історія

Межирицький Свято-Троїцький монастир – видатна пам’ятка архітектури України XV-XVII ст.

Історія

Можна припустити, що в XV-XIX ст. стіни храму були прикрашені зображеннями на релігійні сюжети, виконаними в техніці фрески (акварельними фарбами по сирій штукатурці). Про це свідчить той факт, що на південній стіні храму, над іконостасом, був розчищений фрагмент давнього розпису із зображенням ангела.

Очевидно, до середини XIX ст. ці розписи настільки пошкодились, що їх було вирішено замалювати. Як ми вже згадували, у 1900 р. колектив художників під керівництвом Єрмакова розписав стіни храму олійними фарбами. Незадовго до цього під керівництвом визначних російських художників Михаїла Нєстєрова і Віктора Васнєцова був розписаний Володимирський собор у Києві. Розписи Володимирського собору послужили зразком для багатьох храмів, що реставрувались в останній чверті XIX століття, зокрема для Богоявленського собору в Острозі та для Свято-Троїцького храму в Межирічі.

Детальніше...

 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?