Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Недільна школа

Свято на яке чекають діти.

Недільна школа

З давніх-давен для нас, православних християн, Святий Миколай – це правдиве правило віри і образ смирення. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами: бо серце знає і чує, що він є помічником для християн і завжди може зарадити у біді.

Немає на землі жодної християнської хати, де не було б ікони Святителя Миколая. Немає душі, яка б не горнулася до нього.

19 грудня в день Святого Миколая після завершення богослужіння учні недільної школи показали святковий концерт, присвячений Святителю Миколаю. Кожне свято діти чекають з нетерпінням, а особливо свято Святого Миколая. А також по особливому до нього готуються. На передодні свята усі учні недільної школи написали Святителю листи.

Розпочали святковий концерт піснею «Ішов Миколай». На свято завітали посланці від Святого Миколая. Посланці разом з молодшими помічниками мали великий кошик подарунків і запитували у чемних діток: «А від вас, друзі хотіли б ми знати, чи вмієте Бога ви прославляти? Чи з молитвою встаєте і лягаєте, чи батькам допомагаєте? Ми трішки відпочинимо, а ви порадуйте нас віршиками та піснями. Чи про Святого Миколая віршики знаєте, чи Йому пісню ви заспіваєте?» Учні вірші про Святителя знали і піснями порадували усіх прихожан.

Детальніше...

 

Владику зустрічали дитячим концертом

Недільна школа

Село Межиріч завжди в історії Острозького краю було осередком духовної спадщини і культури. При монастирі діяли недільні школи, семінарія, святиню відвідувала і відвідує величезна кількість паломників.

Цього року з благословення отця Федора відродила функціонування недільна школа. До цієї справи активно долучилася студентка НаУ «Оа» гуманітарного факультету спеціальності «релігієзнавство» (4 курс) Євгенія Гаврилюк, яка й стала керівником недільної школи. Сьогодні вона згадує, що в дитинстві любила ходити в недільну школу, що була розташована на території монастиря, слухати церковні пісне співи. Тому зараз, коли постало питання про створення недільної школи, Євгенія підтримала ідею і стала допомагати в організації.

Детальніше...

 

Недільній школі 1 рік

Недільна школа

У лютому 2010 р. з благословіння архімандрита настоятеля Межиріцького Свято-Троїцького чоловічого монастиря отця Федора відродила своє функціонування недільна школа з учнів якої було зібрано церковний дитяций хор. У недільній школі уроки проходять два рази на тиждень. Серед вихованців є дошкільнята, і учні початкових та середніх класів. І батьки, і діти у функціонуванні школи бачать тільки позитив, адже підростаюче покоління займається корисною і цікавою справою, з дитинства прилучаються до загальноюдських цінностей .

 

Школа духовності й добра

Недільна школа

Усе починається з любові, з любові до сім’ї, життя, рідного краю, з любові до Бога. З дитинства плекають її у серцях дітей батьки, вчителі, вона зростає з досвідом та нашим виміром духовності. Проте чи можна виміряти духовність? Мабуть, що ні, але навчитися її, плекати й розвивати духовні якості у собі можна.

«Школою духовності й добра» варто назвати недільну школу при Межиріцькому монастирі. Її керівником та ініціатором створення є недавня випускниця Острозької академії - Євгенія Гаврилюк. Недільна школа була започаткована вкінці лютого нинішнього року. Спочатку це мав бути дитячий церковний хор. Бажаючих діток зібралось чимало, але реалізувати цей задум не вдалося.

Детальніше...

 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?