Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Свято на яке чекають діти.

Недільна школа

З давніх-давен для нас, православних християн, Святий Миколай – це правдиве правило віри і образ смирення. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами: бо серце знає і чує, що він є помічником для християн і завжди може зарадити у біді.

Немає на землі жодної християнської хати, де не було б ікони Святителя Миколая. Немає душі, яка б не горнулася до нього.

19 грудня в день Святого Миколая після завершення богослужіння учні недільної школи показали святковий концерт, присвячений Святителю Миколаю. Кожне свято діти чекають з нетерпінням, а особливо свято Святого Миколая. А також по особливому до нього готуються. На передодні свята усі учні недільної школи написали Святителю листи.

Розпочали святковий концерт піснею «Ішов Миколай». На свято завітали посланці від Святого Миколая. Посланці разом з молодшими помічниками мали великий кошик подарунків і запитували у чемних діток: «А від вас, друзі хотіли б ми знати, чи вмієте Бога ви прославляти? Чи з молитвою встаєте і лягаєте, чи батькам допомагаєте? Ми трішки відпочинимо, а ви порадуйте нас віршиками та піснями. Чи про Святого Миколая віршики знаєте, чи Йому пісню ви заспіваєте?» Учні вірші про Святителя знали і піснями порадували усіх прихожан.

А також на свято приходив вовк з оберемком різочок: «До вас я сьогодні мало не спізнився, прокинувся пізно і навіть не мився. Хотів я до вас скоріше, чимшвидше примчати, щоб дітям різок в дарунок роздати. Для діток нечемних я різочки маю, про них я чув і сам їх добре знаю! Це ті, що не хочуть щоденно молитись, це ті, що не хочуть ні вчитись, ні митись. Вони не слухняні, не чемні, ліниві, недобрі, не чесні і дуже сварливі…»

Але таких нечемних діток не було. Увесь рік учні були слухняні і не заслужили на такий дарунок. Вовк забрав свої різочки нікому їх не подарувавши.

Завершили святковий концерт учні старшої групи: «Як усі православні діти на передодні свята у своїх листах ми просимо у Святого Миколая не тільки подарунки і цукерки. Увесь минулий рік ми намагалися бути слухняними, ми ходимо до церкви і у своїх дитячих молитвах просимо Святого Миколая миру в нашій країні. Найбільшим подарунком, для нас є те, щоб наші тато і мама були живі і здорові. Ми хочемо жити під мирним небом, ходити до храму і прославляти Бога.»

Дитяча молитва найсильніша, яка йде до Бога від чистого маленького сердечка. Ми всі почули щирі серця наших дорогих дітей. Слава Богу, що вони радують нас своєю простотою, щирістю та смиренням. Просімо Бога, Матір Божу та Святителя Миколая, щоб оберігав наших діток від всякого лиха, тому що вони є майбутнє нашої Святої Православної Церкви, вони є майбутнє нашої країни. І нехай Святий Миколай Чудотворець завжди буде нам в допомозі.

 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?