Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Недільна школа

Свято на яке чекають діти.

З давніх-давен для нас, православних християн, Святий Миколай – це правдиве правило віри і образ смирення. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами: бо серце знає і чує, що він є помічником для християн і завжди може зарадити у біді.

Немає на землі жодної християнської хати, де не було б ікони Святителя Миколая. Немає душі, яка б не горнулася до нього.

19 грудня в день Святого Миколая після завершення богослужіння учні недільної школи показали святковий концерт, присвячений Святителю Миколаю. Кожне свято діти чекають з нетерпінням, а особливо свято Святого Миколая. А також по особливому до нього готуються. На передодні свята усі учні недільної школи написали Святителю листи.

Розпочали святковий концерт піснею «Ішов Миколай». На свято завітали посланці від Святого Миколая. Посланці разом з молодшими помічниками мали великий кошик подарунків і запитували у чемних діток: «А від вас, друзі хотіли б ми знати, чи вмієте Бога ви прославляти? Чи з молитвою встаєте і лягаєте, чи батькам допомагаєте? Ми трішки відпочинимо, а ви порадуйте нас віршиками та піснями. Чи про Святого Миколая віршики знаєте, чи Йому пісню ви заспіваєте?» Учні вірші про Святителя знали і піснями порадували усіх прихожан.

Останнє оновлення (Понеділок, 04 січня 2016, 20:38)

Детальніше...

 
Більше статей...

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?