Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Свято-Троїцький Межирицький Монастир

Друга неділя Великого посту

Новини

В день пам’яті Собору всіх преподобних Києво – Печерських митрополит Варфоломій звершив літургію у Свято – Троїцькому храмі Межиріцького монастиря. Йому співслужили намісник обителі, а також духовенство монастиря.

По завершенні Літургії митрополит одів в рясофор і благословив носіння ряси і клобука послушнику монастиря Ростиславу (Іщенко).

В кінці богослужіння владика звернувся до вірян з повчальним словом.

Детальніше...

 

ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ

Новини

Цього дня після вечірнього богослужіння ми просили прощення один в одного. Слово прощати походить від давньоруського слова – «проща» - одним із значень якого є «зцілювати», а друге значення «відпускати на свободу». Для кожного православного християнина ці слова мають велике значення. На передодні святого посту ми повинні пам’ятати слова Спасителя: «Якщо відпустите гріхи ближнім своїм, тоді і Отець Небесний простить вам гріхи ваші».

Саме цього дня після вечірнього богослужіння духовенство та віруючі зібралися у храмі на чин прощення. Священики та парафіяни за стародавньою традицією просять один в одного пробачення, щоб вступити у великий піст з чистою душею, примирившись зі своїми близькими.

Детальніше...

 

Свято на яке чекають діти.

Недільна школа

З давніх-давен для нас, православних християн, Святий Миколай – це правдиве правило віри і образ смирення. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами: бо серце знає і чує, що він є помічником для християн і завжди може зарадити у біді.

Немає на землі жодної християнської хати, де не було б ікони Святителя Миколая. Немає душі, яка б не горнулася до нього.

19 грудня в день Святого Миколая після завершення богослужіння учні недільної школи показали святковий концерт, присвячений Святителю Миколаю. Кожне свято діти чекають з нетерпінням, а особливо свято Святого Миколая. А також по особливому до нього готуються. На передодні свята усі учні недільної школи написали Святителю листи.

Розпочали святковий концерт піснею «Ішов Миколай». На свято завітали посланці від Святого Миколая. Посланці разом з молодшими помічниками мали великий кошик подарунків і запитували у чемних діток: «А від вас, друзі хотіли б ми знати, чи вмієте Бога ви прославляти? Чи з молитвою встаєте і лягаєте, чи батькам допомагаєте? Ми трішки відпочинимо, а ви порадуйте нас віршиками та піснями. Чи про Святого Миколая віршики знаєте, чи Йому пісню ви заспіваєте?» Учні вірші про Святителя знали і піснями порадували усіх прихожан.

Детальніше...

 

Престольне свято на честь Собору архістратига Михаїла.

Напередодні свята було відслужено всенічне бдіння, з читанням акафіста  архістратигу Михаїлу. В день свята Божественну Літургію очолив намісник монастиря архімандрит Феодор,йому співслужили братія монастиря ,та гості в священному сані. Після закінчення Літургії відбувся святковий молебн.

Детальніше...

 

Престольне свято трапезного храму

Новини

15 березня відбулося святкування престольного свята трапезного храму, на честь  ікони Божої Матері «Виховання». З благословення правлячого архієрея, архієпископа Варфоломія святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі обителі очолив Преосвященніший єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій. Його Преосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Феодор, насельникі обителі у священному сані та духовенство яке прибуло на свято. Після читання Євангелія владика Діонісій привітав усіх присутніх зі святом. Після закінчення богослужіння, було відслужено святковий молебн.

 

Переглянути фотографії можна в фотогалереї.


 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?