Головне меню

Православні ресурси

Наш банер

<a href="http://www.mezhyrich-mon.com.ua">
<img src="http://www.mezhyrich-mon.com.ua/images/banners/
banner.gif"  alt="Свято-Троїцький Межиріцький Монастир"></a>

Свято-Троїцький Межирицький Монастир

Свято Петра і Павла

Новини

12 липня святих первоверховних апостолів Петра і Павла престольне свято Межиріцького монастиря.

Цьогоріч Свято-Троїцькому чоловічому монастирю виповюється двадцять років з дня відродження обителі. У 1991 році на місті діючого на той час сільського приходського хаму на прохання Архієпископа Рівненського і Острозького Іринея (Середньго) і було відкрито монастир. Відродження монастирського життя очолив архімандрит Феодор (Мельничук ), теперішній настоятель монастия. Перші ченці разом з архімандритом Феодором прибули в монастир саме на престольне свято святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Цьогоріч святкову божественну літургію очолив єпископ Городницький Олександр.

Владиці співслужили: секретар Рівненської єпархії протоієрей Іоан (Солодчук) , намісник Межиріцького монастиря архімандрит Феодор, намісник Липецького монастиря архімандрит Єрмоген ,благочинний обителі архімандрит Нікон, а також численне духовенство. Під час літургії владика звершив ієрейську хіротонію. У сан пресвітера він рукоположив клірика Межиріцького монастиря диякона Олександра Заверуху. По закінченню богослужіння відбувся Хресний хід.

Інші фотографії можна переглянути тут

Головний редактор: ієрей Заверуха Олександр.

 

 

Божествена літургія в день святкування ікони Божої Матері «Виховання»

Новини

18 березня престольне свято Межиріцького монастиря. У 1991 році було освячено престол трапезного храму на честь ікони Божої Матері «Виховання».

З нагоди святкування престольного свята богослужіння очолив правлячий архієрей, архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій. Владиці спів служили: секретар Рівненської єпархії протоієрей Іоан (Солодчук), намісник Межиріцького монастиря архімандрит Феодор, благочинний обителі архімандрит Нікон, а також духовенство монастиря. Під час літургії владика звершив хіротонію в диякона. По закінченні богослужіння був відправлений святковий молебн.

Детальніше...

 

“…Землю волынскую в православии укрепившая…” – найбільша святиня нашого краю – чудотворна ікона “Богородиця Життєподательниця”

Монастир сьогодні

Головною святинею монастиря є Межиріцька ікона Божої Матері („Жизнєподательница”). Із розповіді літопису можна дізнатися, що ця ікона була написана ще у 14 ст. і привезена від Вселенського Паьтріарха князем Острозьким, як подарунок і благословіння за вірність і великі турботи та охорону святого православя. За великий проміжок часу від ікони сталось чимало чудес, які допомогли різним людям. Проте одне чудесне діяння цього образу мало великі позитивні наслідки для історії цілого народу. Отож розкажемо про нього більш докладно.

Детальніше...

 

Ікона дня, календар

Календарь

Розпорядок Богослужінь

Основний розпорядок Богослужінь

Будні дні: 5.30 - Підйом. 6.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. 6.45 - Помянник. 7.00 - Часи. Божественна Літургія. 16.00 - Вечірнє Богослужіння. Неділя, святкові дні: 6.20 - Підйом 7.00 - Ранішні молитви. Полунощниця. Читання ...

Розпорядок Богослужінь | Редактор | Середа, 16 березня 2011

Далі

Пошук по сайту

Нас цікавить

На скільки часто Ви відвідує Церкву?